Goofie!

Dag lieve Goofie
De oplettende lezers onder ons hadden misschien al begrepen dat Goofie inmiddels een eigen mandje heeft. Onze 8 jarige, oorspronkelijk niet plaatsbare, hele bange, diabeteskat is inmiddels een hele gezonde voorzichtige jonge boef geworden. Hij bracht regelmatig cadeautjes voor ons mee (in de vorm van muizen, dat dan weer wel ) en ontpopte zich bij intimi als knuffelkat 1e klas. Duidelijk was dat hij méér wilde beleven, uitgedaagd wilde worden en spelen met soortgenootjes. Dat laatste zat er bij al die senioren hier zeker niet in. En zo werd het idee geboren Goofie op te nemen bij een van onze vrijwilligers. Spannend want daar wonen ook 4 katten en een hond. Goofie woont nu ruim 3 maanden op zijn nieuwe plek en we krijgen alleen maar goede berichten. De ‘inburgering’ van Goofie gaat naar wens. Hij is vrienden aan het worden met de hond en heeft al een speciaal kattenvriendje. Hij ontdekt nog steeds leuke plekjes in huis en tuin, klimt in bomen en geniet van knuffels. Dat gaat goed komen dus
We missen deze lieverd ontzettend. We gunnen hem echter een leven met meer vrijheid, ruimte en vriendjes van dezelfde leeftijd. Gelukkig worden we goed op de hoogte gehouden van het wel en wee van Goofie! Binnenkort ga ik bij hem op bezoek. Ik verheug me erop
Dag lieve kerel, heb het goed daar.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: